Müşteri memnuniyetini temel alarak yüksek teknolojiyle hizmet veren Fethiye Life Internet Hizmetleri size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Gelişen yazılım teknolojileri ve web tasarım teknikleri, artan müşteri sayısıyla beraber ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek için altyapımıza yatırım yapmaktan çekinmiyoruz.

   04 Nisan 2002 tarihinde faaliyete geçen firmamız her geçen gün artan müşteri sayısı ve müşteri odaklı hizmetleri ile hızla büyümektedir. 5 Ocak 2005 tarihinden itibaren kendi serverımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

   Fethiye Life Internet Hizmetleri olarak temel stratejimiz sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlerin ihtiyaçlarınızı öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini, konularında uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Müşterilerilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

   Türkiyenin güçlü firmalarından Natro Web Hosting firması bünyesinde bulunan Dedicated Serverımızla  365 gün 24 saat internet omurgasında bağlantı problemi yaşamadan sizlere hizmet vermekteyiz.