WEB TASARIMI

WEB TASARIMI REFERANSLARIMIZ
 

FethiyeLife İnternet Hizmetleri sizi hayal edebileceğiniz tüm yönleriyle İNTERNET'e taşıyor. İNTERNET'te ne şekilde yer almanız gerektiğini size anlatıyor ya da siz ne şekilde yer almak isterseniz isteyin, size başka bir eke yer kalmayacak şekilde çözümler sunuyor.

 

İNTERNETte yer almak sadece kendinizi tanıtmak demek değildir. İNTERNET vasıtasıyla, satışlarınızı arttırabilir, e-ticaret yapabilir, iş görüşmeleri yapabilir, bayilerinizi tek merkezden yönetebilir ve daha pek çok imkândan yararlanabilirsiniz

 

Bir web sitesi yaptırmak istiyor ya da var olan sitenizi yenilemek istiyorsanız bizimle güvenli bir yolculuğa hazır olun. Hangi amaçla web sitesi yaptıracak olursanız olun, bu işin gerçek uzmanları emrinizde. Eğer bize web sitesi yaptırıyorsanız, bu konuda başka hiç bir eke ihtiyacınız olmaz. Fotoğraflarından, grafiklerine, metinlerinden, güncellemelerine, yazılımından hostingine eksiksiz bir hizmet almanın rahatlığını yaşarsınız.

 

HTML TANITIM SİTESİ TASARIMI

 

Kurumunuzun ve ürünlerinizi tanıtmak amacıyla son derece yaratımcı ve statik içerikli sayfalardan oluşan web siteleridir.

 

FLASH TANITIM SİTESİ TASARIMI

 

Tamamı animasyon ve ses bütünlüğü içerisinde olan görsel yönü çok etkin olan tanıtım web siteleridir.

 

VERİTABANI YÖNETİMLİ WEB SİTESİ TASARIMI

 

Sitenizdeki içeriğin sık güncellenmesi gerek ve güncelleme maliyetleri sizi zorlayacaksa, size hemen web sitenizi kolayca kendi kendinize güncelleyebileceğiniz bir arayüz yazılımı yapıyoruz ve artık güncellemeler için kimseye ihtiyaç duymuyorsunuz.

 

E-TİCARET SİTELERİ

 

FethiyeLife İnternet Hizmetleri tüm unsurlarıyla eksiksiz, bir e-ticaret sitesini sizin için yaratıp aktif hale getiriyor. Önceden var olan sitenizde e-satış mı yapmak istiyorsunuz? Veya sıfırdan bir e-ticaret sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?

 

Ticaretini yaptığınız ürün ve hizmetleri yeni pazarlara taşımak istiyorsunuz. Ancak, bunu yaparken onbinlerce dolarlık mağazalar açmak, bu mağazalarda maaşlı elemanlar çalıştırmak gibi zahmet, zaman ve maliyetlere katlanmak istemiyorsunuz.

 

Bu aşamada devreye, insanların istedikleri ürünü bir iki tıklamayla bulabildikleri, görebildikleri katalog sayfalarından, kredi kartı bilgilerini birkaç saniyede tuşlayıp ödeme yaparak satın alabildikleri bir sistem devreye giriyor.

 

Bu sistemde kredi kartı bilgileri SSL altyapı üzerinden gönderildiğinden son derece güvenlidir

 

FethiyeLife İnternet Hizmetleri satmak istediğiniz tüm ürünleri kolayca sitenizde gösterebileceğiniz bir yazılımı emrinize sunuyor ve artık ürünlerinizi online satmaya başlıyorsunuz.